Červen 2010

Anketa

13. června 2010 v 20:12 | Jeanette |  Aktuální oznámení
Něco mě napadlo - chtěla bych si pořídit nějaké nové vybavení, protože kreslím s tužkama za 4 Kč a to už se tak nějak nedá, jenže nemám peníze, takže co kdybych tady na pár dní měla takovou akci, že bych Vám nakreslila něco, co by jste si přáli a poslala bych vám to na dobírku?

Mohl by to být fajn dárek k něčím narozeninám, výročí.. Chtěla za bych za to asi 100Kč + dobírka, bylo by to tužkama na tvrdém papíře, poslala bych to v deskách a zabalený, aby se tomu nic nestalo a před posláním bych poslala na majl scan, jak to vypadá, aby jste popř. mohli napsat, co se vám nelíbí, co doladit atd.
Co myslíte? Pod článkem je anketa, můžete psát do komentářů.
Brzo sem dám ukázku, jak by to vypadalo, mám taky z dneška barevnou skicu jednoho woodoo panáčka, ale už to sem asi teď nedám, blíží se bouřka ://.

Ruka I.

12. června 2010 v 16:33 | Jeanette |  Moje kresby
Mám nemocnou nohu, ale dneska jsem se vybelhala ven na schody a zkusila vyskicovat svou levačku. Je to jen taková rychlovka, takže to není moc propravované.
Tužka a bílá křída na barevném papíře, ani ne hodina

Pomoc s nádobou

4. června 2010 v 20:09 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Jde o jeden z těch velkých obrazů, které teď dělám a které, když se povedou, tak budou
 zarámované v bytě mé mamky. Bohužel je to příliš velké na skener a foťák nemám, takže to musím popsat :x.

Zatím mám skicu, jedná se o postavičku černouška s velmi zvláštním tvarem hlavy, je to na světle hnědém papíře, barvy jeho velké hlavy s velkýma zavřenýma očima budou karamelová, tmavě hnědá, černá a bílá (pro odlesky na očích, čele atd.). Je to podle jedné sochy, kterou moje mamka má a nedbá se tam příliš na anatomii, ale oči jsou v polovině hlavy :)). Má velmi hubené tělo v takových splývavých šatech a mě jde o to, co by měl držet v rukách? Nejspíš nějakou nádobu, ale s čím? Nenapadá Vás něco? Určitě je tu někdo takový, kdo si dokáže vybavit, jak to vypadá :). Může to mít i nějakou skrytou symboliku.
Já vím, že je to nanic, ale nejspíš budu mít příležitost to vyfotit až to bude hotové nebo skoro hotové.
V těchto dnech se pořád učím na kytaru, včera jsem vytvořila vlastní verzi Lásky a jiných násilí od Chinaski a myslím, že se mi to povedlo, je to taková hodně živá verze (člověk se občas musí pochválit, protože ostatní to neudělají ;)). Dneska si dávám pauzu a kreslila jsem toho černouška, protože mě bolí ruce
Taky mám melodii, která jakoby vycházela přímo z mé hlavy, je to něco jako kus ze mě nebo jak to mám napsat :). Chci, aby z ní jednou byla písnička, ale netuším, jaký k ní napsat text. A navíc, ještě jsem ji nikomu nehrála ://.

Mějte se, ještě nikdy jsem neviděla Forresta Gumpa, tak to jdu napravit :).