Duben 2010

25.4. - Bla bla

25. dubna 2010 v 21:33 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Zítra odpoledne asi budu kreslit kostel. Jen doufám, že si tam nesednu v době, kdy bude začínat bohoslužba. Ale snad by se nic nestalo, nenechala bych se zahnat dovnitř a dát se na víru :). A taky možná budu portrétovat holuby u zdi hřbitovní, pokud se mi poštěstí a nějaký si na tu zídku na pár minut sedne.

Pořád jsem bez skeneru, takže nic nemůžu ukázat, ani nic moc k ukázání není, takže vlastně se mi tahle výmluva hodí ://.

Jak vidíte, žiju teď ve velkoměstě a je tu tolik zábavy, že musím začít chodit kreslit do terénu domy a divou zvěř a tak.
Ale nestěžuju si, jen bych chtěla jednou zažít, jaké to je bydlet třeba v Londýně (Praha mi vždycky přišla špinavá), když vám přes prašnou polní cestu nepřelétavají bažanti a když na ulici, po které jdete, je víc jak deset lidí a ta ulice je krásně dlážděná.

Zítra do terééénu a nejspíš s křídami, uvidí se, co seženu v papírnictví :). Na děsnou školu vůbec nemyslím, stává se ze mě optimista :).

10.4.10 - A trefil slepici Zoru přímo do obličeje

10. dubna 2010 v 21:35 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
..Já vážně nevím, co psát do titulků :D. Cimrman je klasika :).

Mám několik rozdělaných věcí a v pátek/příští víkend se tu nejspíš objeví Bella a Edward, možná i něco dalšího, ale do té doby jsem bez skeneru a tudíž radím, nechoďte sem až do toho pátku, nic nového tu nebude ;). Kreslím pořád hodně, jen mám spoustu věcí v šuplíku, zatím bohužel :(, takové ty věci, u kterých si nejsem jistá, jestli je chci ukazovat.

,,There is no ,,of course off a horse"! - Stephen Fry, A bit of Fry and Laurie


A podařilo se mi odposlouchat a (jednu část odkoukat) písničku Sleeping od Glena Hansarda, mám z toho radost, protože nepatřím mezi ty lidi, kteří dokáží se 100%ní určitostí říct, co slyší za tón. Taky vás u takovýhle písniček tak štve, že u většiny písniček na internetu jsou jenom akordy a pravá ruka chybí? ://

Tohle je hlas! :) Vůbec nemám tušení, co je to za soutěž, ale držím mu palce :).
Kresleteee :P :)