Březen 2010

Výzva II.?

27. března 2010 v 16:45 | Jeanette |  Aktuální oznámení
Mám pocit, že něco takového jsem tu už jednou před rokem měla. Pokusím se nakreslit (téměř)kohokoliv, co si člověk s prvním komentářem bude přát.

Samozřejmě že nějaké zlé lidi jako diktátory ne, mám na mysli spíš třeba oblíbeného herce, zpěváka nebo vás, jestli máte nějaká fota. Tak pišteee :) beru první komentář, kde bude e-mail nebo adresa blogu, abych vám pak mohla napsat až to bude a vy byste na to mohli kouknout :).

Co ten zajíc kuje?

27. března 2010 v 16:16 | Jeanette |  Moje kresby
Tenhle obrázek mám vlastně už asi týden hotový, jen tam něco chybělo a před chvílí mi to došlo - musím tam stričt zlého hlodavce :DD.
Ale vážně, co si myslíte, že ten zajíček plánuje? :)
Tablet cca 2 hodiny..chtělo by to ještě nějaké opravy, ale už se mi do toho nechce

Zoologická zahrada

21. března 2010 v 10:54 | Jeanette
Byla bych Vám moc vděčná, kdybyste mi kliknuli na Zoo, pokud mi na ní klikne ještě 8 lidí, získám nejspíš nějaké zoo peníze, za které si budu moct postavit další výběhy, zatím tam mám jen pár ovcí, turů v rohu, takže je dost malá :(. Já vím, že je to asi blbost, ale navykla jsem si to hrát ve volné chvilce ve škole :).

Takže prosím, stačí jenom kliknout a mě tím pomůžete popojet, pokud máte taky zoo, napište a já vám kliknu :).

Barviiit...vytáhnout tableeet

14. března 2010 v 21:50 | Jeanette |  Moje kresby
Mám tolik návrhů a věcí, které by chtěly vybarvit, takže nejspíš to vezmu tou nejpohodlnější cestou - tabletem, hlavně proto, že nemám barvy.. V létě si chci za svou první výplatu (doufám, že seženu brigádu) koupit jedny úžasný a pro mě bohužel drahý barvy, na který myslím už dlouho.

Hodně si slibuju od toho dítěte, asi tam zatím není vidět ta myšlenka a vypadá to divně, ale až to bude dodělaný... Mělo obličej, ale zatím jsem ho odstranila, nevypadal tak naivně, jak jsem chtěla :( :).
A už jsem dávno měla vybarvit ten svůj model s dlouho šálou a rozjetýma nohama :D. K tomu se asi taky dostanu :). Někde tu mám ještě pár těch svých mumií, ale nelíbí se mi moc ani jedna.

Fan taška k Alici

8. března 2010 v 19:03 | Jeanette |  Moje kresby
Já už ty fotky měla včera, ale zapomněla jsem je sem dát x). A dneska už je ta taška vyžehlená, takže na ní nejsou takové přehyby. A omlouvám se, že jsou některé fotky tak nekvalitní, ale já skoro vůbec nefotím, jen si ten foťák jednou za uherský rok půjčím a udělám pár cvaků :).

Barvy a fix na textil, asi 3 hodiny a pak to strašně dlouho zasychalo, pak se to ještě žehlilo a obarvilo žehličku :D ale z ní to šlo vodou hned dolů, takže se nic nestalo:)

First look taška Red Queen

6. března 2010 v 20:56 | Jeanette |  Moje kresby
Do poslední chvíle jsem si myslela, že je to bílá. Natřu s tím celý obličej a pak si všimnu, že jsou to třpytky :D. Ještě tam bude nějaký nápis a je potřeba to vyžehlit, navíc na těhle fotkách z mého mobilu ty barvy vypadají vážně hůř než ve skutečnosti, pokusím se to zítra vyfotit lepším foťákem. A na to že to byl můj úplně první pokus na textil, tak to probíhalo dobře, žádné fleky, zničený koberec a tak :).

Mám chuť navrhnout nějaké svoje vlastní motivy a začít prodávat svou vlastní kolekci tašek, občas je mi líto, že ještě nemůžu, sweet sixteen :P :).

Takže zítra snad dodám kvalitnější foto a bude to úplně dodělané.
Co si myslíte o Alence v říši divů? Taky milujete Tima Burtona?:)

5.3. - I drink Kofola

5. března 2010 v 20:48 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Šílený, že už jsem tu víc jak dva týdny nebyla. Asi to nejpodstatnější, co se přihodilo, je, že mám kytaru, úplně úžasnou novou Yamahu ↓. Ve skutečnosti není tak světlá a z druhé strany úplně nádherně tmavě hnědá (meranti).
Snažím se učit vážně svědomitě, takže už umím nějaké akordy, kadence, rytmy, jak naladit a takové věci, strašně mě to baví.
Už fakt umím kreslit pokoje a budovy s použitím perspektivy, je to bezva:). A dneska jsem si koupila tašku, kterou si pokreslím, už mám navržený motiv tužkou a zítra ho budu vybarvovat, takže jupí jej, těším se, možná ji sem dám.