Červenec 2009

26.7. - Dva momenty

26. července 2009 v 16:12 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
První:
Brach:,,Dáš si sušenku?"
Já:(nadšeně) ,,Jasně!"
Já:(beru si sušenku) ,,Díky..."
Já:(po chvíli se začínám dusit, dávit a kašlat) ,,Vždyť to chutná jako písek!"
Brach:(nadšeně) ,,Že jo? Na obalu bylo Spotřebujte do květen 2008, tak si říkám, to bude síla!"

Druhý:
Mamka:,,Ráno jsem našla v kuchyni u stolu botu..."
Já:,,Čí?"
Mamka:,,Tvojí, tu uranžovou.."
Já:,,A jak se tam dostala?"
Mamka:,,To nevim, ale teď ji máš na dveřích.."
Šla jsem se kouknout do svého pokojíku a tam né na klice, ale fakt nahoře na těch otevřených dveříchse klimbala má oranžová botka.

Jakto?:D

A dneska jsem se překonala a asi čtvrthodinu po tom, co jsem se vzbudila (v 9.45 cca) jsem šla zahradničit....A odpoledne jsem hrála fotbal, ,,tenis" a házela s létajícím talířem za větru. I am tired......

Taky jsem přikreslila strašně surrealistického obrovského motýla (a strašně se mi líbí) do vlasů mé postavě ,,I live in Neverland" a protože jsem zjistila, že se mi na tu Bellu L. nevejde všechno, co tam chci, začala jsem znova, vypadá to následovně: Nahoře je levá část jejího obličeje a vedle toho část její smrtijedské masky, pod ní se ona chechtá se svou hůlkou a ještě něco tam nacpu :). Těšte se na...........

(že by začínající skléróza?)

Conas tá tú?

Tá mé go maith.

(To nahore jest irsky :P)

Oko IV.

24. července 2009 v 16:31 | Jeanette |  Moje kresby
Tohle je moje první kresba na bristolský papír, až na ten pravý roh kde mi nezbývaly síly je to snad fajn, co tomu říkáte?:)


A v menším:

Bristol...

22. července 2009 v 16:13 | Jeanette |  Aktuální oznámení
...V pondělí večer mi přišel ten úúžasný anglický hladký papír a od té doby si na něj chvilkama kreslím takové překvapené oko... Spíš jen jako zatěžkávací test, abych zjistila, co to vydrží, jak to vypadá apod., ale po dokončení to určitě zveřejním, protože to na tom papíru vypadá mooc dobře a brácha si myslel, že ta duhovka je opravdová :). Šak uvidíte ;).

The Swell Season vydají album Strict Joy

20. července 2009 v 14:52 | Jeanette |  Všechno a všichni, kteří mě zaujali
The Swell Season (Markéta Irglová a Glen Hansard) vydají v září nové album nazvané ,,Strict Joy". Tady je seznam písní, jediné, co mě mrzí je, že tam nebude písnička Hapiness :( :

"Low Rising"
"Feeling the Pull"
"In These Arms"
"The Rain"
"Fantasy Man"
"Paper Cup"
"High Horses"
"The Verb"
"I Have Loved You Wrong"
"Love That Conquers"
"Two Tongues"
"Back Broke"

Znám tři - In These Arms, Fantasy Man a I Have Loved You Wrong... A jsou really beatiful ♥.

In These Arms

Fantasy Man

I Have Loved You Wrong


Oh my gosh

19. července 2009 v 16:43 | Jeanette
Napsala jsem velmi dlouhý článek o notách, neuložila ho a vypadlo mi to :(. Ach jo... Jdu se ho pokusit sesmolit znova trochu kratší...

Nová rubrika

19. července 2009 v 16:13 | Jeanette |  Kytaristka :P
Založila jsem si novou rubriku... Jak už jsem tu mnohokrát psala, chci se učit hrát na kytaru (,,Pche, to je docela brzo!") Mámtenhle sen už dlouho a je mi jedno, co si o tom kdo myslí, jak řekl už Jack Sparrow: ,,Never late to learn something, aye?"

Do téhle rubriky budu zatím o prázdninách psát všechno, co si zatím pamatuju o notách a hudebních nástrojích a po prázdninách tu budu psát, jaký akordy už umím, co jsem se naučila v hudebce apod.


Jan Balko

17. července 2009 v 18:55 | Jeanette |  Všechno a všichni, kteří mě zaujali
Dle mého jeden z nejlepších českých umělců, jeho kresby jsou úžasné a má skvělé nápady. Myslím, že je jeden z mála, který dokáže skloubit nápaditost s provedením. Spolu se svým bratrem tvoří vývojářský tým Sosáci a vypouštějí do světa čuprózní adventury.Takže pokud ještě neznáte, rychle navštivte jeho galerii:

16.7. - Zatím mi nikdo nevěří mý vzdušný zámky u dveří

16. července 2009 v 21:22 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Jeden můj známý (sportovec) po mě chce uplést náramek, který by mi pomáhal vyhrávat při zápasech... Ale vůbec nevím, co na něj... Momentálně pletu jeden s nápisem a jeden s bílou a černou ovečkou podle loga na nějaké staré alcatelské pádlo. Je to moc chytlavá činnost :).

Důležitý vědecký poznatek: Kšiltovka se dá použít jako plnohodnotný létající talíř.

Podle vzoru Dorablee blogu chci zkusit jeden odstavec věnovat svým vlasům:
Potřebuju kulmu, moje rovné vlasy mě už děsně nudí. Nikdy jsem si je nezkoušela žehlit, spíš jsem je vždycky nějak kudrnatila, v poslední době už ne, ale chci znova začít. Znám maniaky, kteří s sebou stále tahají žehličku na vlasy. To mi přijde legrační. Já nepotřebuju vyžehlit ani vlasy, ani oblečení a ani žádný průšvih. Momentálně. I am lucky.

Štíplo mě hovado. Jak znám svoje alergické reakce na jakékoliv štípnutí, budu mít do rána na noze vystouplý tenisový míček. Not so lucky? I don´t care.

Potřebuju sehnat hudební nauku a naučit se perfektně noty... Něco už umim... V září jdu (snad) do hudební školy a moc se těšim :). Na ten gympl už trochu míň :(.

FIMO :)

14. července 2009 v 13:33 | Jeanette |  Všechno a všichni, kteří mě zaujali
Fimo je hmota, z které můžete uplácat cokoliv a pak se to musí upéct v troubě. Já s ní bohužel ještě tu čest neměla, ale už dlouho si chci objednat nějaké trhlé fimo náušnice, ale nemůžu převodem na fler.cz, takže hledám na blog obchůdkách a tady jsou ty, co jsem zatím našla:


Jestli nějaký znáte vy, budu ráda, když mi dáte odkaz :) nebo jestli dokonce nějaké vyrábíte vy sami...

Třeba tyhle jsou skvělý, i když růžovou nemusím...hmmm..... ale vypadá to tak skvěle dortovsky :)


13.7. - Chci Kofoláčka...

13. července 2009 v 13:37 | Jeanette |  Všechno a všichni, kteří mě zaujali
I love this song...(a je legrační pozorovat face expressions toho chlapíka :))
a taky tenhle:
ale nejvíc tenhle:
;D

Viděla jsem prostředek filmu Tanec s vlky. Začátek jsem nestihla a půlhodiny před koncem jsem už šla spát. Každopádně to, co jsem viděla, bylo skvělý a to mě westernovky a indiáni nikdy nebrali.

A asi se připojím k těm bloggerům, kteří se pokoušejí urobit vlastního kofoláčka :).

Nový vzhled Já ♥ léto

10. července 2009 v 15:00 | Jeanette
Mě se celkem líbí, co vám? Fotka pochází ze stock fotografií resurgere.deviantart.com a písnička ze šíleně smutný princezny :). A to, že to bude ručně zase nevyšlo x) :).

8.7. - Totální Rámeček? Ne úplně.. :)

8. července 2009 v 18:27 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Řekla jsem si, že musím najít nějakého mně neznámého zpěváka/zpěvačku, kterou budu pár dní poslouchat, protože mám už mých nejoblíbenějších The Frames celou hlavu. Byla to fuška, ale nakonec jsem našla někoho, jehož hudba se mi líbí - Lisa Hannigan. Její písničky Lille a I don´t know jsou skvělýý a mají úžasné klipy, hodně originální :). Bohužel je sem nemůžu vložit, takže odkazy:

Lille(s tou boží pop up knížkou ♥)
I Don´t Know (mám chuť stříhat :))

Ta zásilka papíru z Bristolu ještě nedorazila :(. A byla jsem dneska u zubaře... Dvě hodiny tam čekat a pak jenom dvě minuty kontroly, všechno je ok a domů. Ale ne že bych nebyla za ty zdravé zuby ráda, to jsem moooc :).
A taky mám nový sandály, takový červený a hezký... Nejdřív jsem chtěla ,,střevíce", ale ty se nelíbily mámě, na mé straně byla i prodavačka (která se už dávno umístila na předních příčkách mých nej prodavačů), ale pak jsem si to rozmyslela, byly moc pastelově křiklavý. Ale když je teplo, chodím v křiklavě modrejch gumovejch fake croxkách :D. Jak by řekla má kamarádka a patoložka: ,,no jo,logika".

Chci si udělat nový vzhled, tentokrát doopravdy ručně kreslený mnou (tablete můj milovaný, kde jsi?) a hodně vyzdobený.

A t-t-t-to je všechno.

4.7. - Víte, co je sladké, pružné a nedobytné?

4. července 2009 v 21:12 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Přece pocukrované kšandy v trezoru ;).

Tenhle den byl zpočátku jeden z těch příšerných a abych nemusela myslet na věci, na které myslet nechci, chtěla jsem si přečíst nějakou ,,složitou" knížku, tak jsem ze skříně vyndala ,,Nevysvětlitelné záhady" a šla to číst ven.

Ta část o tachyonech, které prý produkují naše mozky, byla hodně zajímavá, ale prokousala jsem se až k ,,spontánnímu sebeupálení" (člověk v určitém stádiu zoufalství, nevyrovnaný nebo jinak ,,nešťastný" nebo nasáklý alkoholem začne sám od sebe hořet). A ty detaily o tom, jak například z jednoho pána zbyl jen prach, propálená díra v koupelně odhalující vodovodní trubky a jakoby laserem uřízlá noha v papuči odhalující kolenní kloub... Byly tam i daleko horší popisy obětí, takže si dokážete představit, že mi to na náladě nepřidalo, úplně naopak. Tak blbě mi už dlouho nebylo :(.

Nakonec to zachránil večer na zahradě a fotbal jeden na jednoho na trávníku se spoustou poskakujících kobylek :).

Ale stejně.... I am so so so so sad and desperate :(.

Tak smutná, že bych mohla začít sama od sebe hořet (?).

Tak smutná, že jsem začala psát básničky.

Tak smutná, že už potřetí koukám na tohle video Taylor Swift a nevím proč.


Aspoň z něčeho mám trošku radost - ta kniha o paranormálních jevech píše, že největší námořní katastrofou byl Titanik, ale to je špatně! Já náhodou vím, že největší katastrofou bylo potopení lodi Wilhelm Gustloff. Občas jsem na svou hlavu pyšná.

Ale na hořícího pátera s oddělenou kůží od masa nedokážu přestat myslet :X.

Ble.

Dobrou noc, hořlaví přátelé.

Legenda Michael Jackson

2. července 2009 v 19:44 | Jeanette |  Moje kresby
Jen taková blbůstka. Fixkou a tužkou, 3 hodiny. Ty nápisy jsou přidány dodatečně v PC. Pokusila jsem se ho namalovat tak, jak si ho budu navždycky pamatovat. Jako legendu, která tančí a zpívá pro celý svět :).

1.7. - Válí se tady krabice muffinů....

1. července 2009 v 20:48 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
To avoid a law suit,
we'll just call her Sue
(or "that girl who likes
to sniff lots of glue").

(Tim Burton)

Nadpis měl upoutat vaši pozornost, pokud čtete tuto větu, tak to nejspíš vyšlo, nebo prostě jste důslední a čtete poctivě odshora dolů a pokud jste nadpis nečetli, tak patříte mezi menšinu lidí, která se nenechá ovlivňovat velkými tučnými nadpisy s lákavými slovy anebo můj blog milujete tak strašně, že se nových článků nemůžete dočkat a přeskakujete očima nadpis :) (samozřejmě že správně
je ta poslední možnost ;)).

Určitě jste se už někdy potkali s lidmi, kteří se ke koupi nechali zviklat pomocí reklamy anebo jste se zviklali sami, nikdo není dokonalý :). (,,Proč si proboha kupuješ tohle velký plastový balení?" ,,Na takové to domácí žvýkání...")
Je opravdu děsivý (tohle slovo používám často), jak jsou všude, ale úplně všude (!) reklamy. Nenajdete jedinou ulici, na které by někde nebyl nějaký leták, stojan s nabídkovými kupony vzorků projímadla (tomu neodolal můj sourozenec) nebo plakát, billboard..... A v budoucnosti reklamy prý budou vysílat i do snů (ověřená informace, bylo to ve Futuramě :D).

Pod článkem je anketa, pokud máte chuť, hlasujte ;).

P.S.:
Jsem věčně hladový člověk, co si věčně prohlíží fotky jídla
a mám obavy, že sklouznu po kousku mýdla
neboť žiju v džungli moderní
a patřím mezi ty, co skládat básně z fleku neumí.