Hughovo oko zabodovalo!

10. června 2009 v 21:38 | Jeanette |  Ohlasy (pochvaly a kritika)
Pokud si chcete přečíst něco hodně dlouhého a něco, z čeho mám fakt radost, čtěte dál:


Na forum.lide.cz v Kresbě mi napsalo asi 12 lidí dost pochvalné komentáře (dřív jsem tam dostávala jen sodu, ale zaslouženou), prostě něco jako třeba luxus, nádhera, psycho *thumbs up*, že kdyby to byl celý obličej tak by to byla síla.... :O

A na DeviantArtu si mě díky tomu přidalo asi 5 lidí (nebo možná víc) do watche, tzn. že jim budou do da schránky chodit moje nejnovější obrázky, 10 lidí si ho přidalo do oblíbených, asi 8 mi napsalo komentář a jeden kritik mi napsal v jednom fóru kritiku (níže). Je dost dlouhá, takže abych vytáhla základní myšlenku: Na první pohled poznal to oko,velmi se mu líbí jak kreslím, je tam několik chyb, ale je vidět, že jsem se hodně zlepšila a mám potenciál se stát opravdu opravdu great a od téhle chvíle mě bude sledovat, (dal si mě do watche) jak budu své schopnosti rozvíjet v budoucnu.
Koukala jsem na další kritiky a žádná nebyla tak dlouhá a tak pochvalná jako ta pro mě :)).

A taky jsem ho přihlásila do Eye Contest na Deviantartu, tak mu držte palce, i když pochybuju, že tam má nějakou šanci :/ :).
Ta kritika:
,,You want to hear the creepiest thing? I actually recognized that eye. So that means you're a fantastic artist or I'm reading minds over the internet right here.
Anyway, this is really good, I love the way you draw. Just a few things amiss, but those are easily corrected. The first thing is that the shadow under the eye is just a bit too deep making it look like the eye was jutting out a bit too far. The other thing is that the eyebrow and the bone under it seem to have slided a bit too close to the eye, so some distance there is needed. The third and the last thing is the eyebrows. I know it's unfair to ask more precision with them when this whole piece is so precise, but I still do. Because the skin is so accurately done, I'd like to see the same for the eyebrows. Because now I see that there's hair, but I'd like to see single strands.
I know I'm asking much, but that's only because I see that you have potential to become really, really great, so please don't hate me for this. I visited your gallery and I think that this deviation is far better than everything else in there, you have improved a lot. I'll be watching you from now on to see what you will envolve into in the future."

I am happy!

P.S.: Chtěla jsem taky napsat další pokračování svého ,,deníku", ale nějak nemám sílu, i když nic nedělám ://.
 


Komentáře

1 Idril Idril | Web | 11. června 2009 v 0:39 | Reagovat

já říkala hned že je dokonalý:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama