4.6. - Změny se projeví až po restartu počítače

4. června 2009 v 22:15 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Se školou (do které už půjdu míň než 18x a nikdy více) jsme jeli na jednu z těch exkurzí, u kterých litujete i peněz za předraženou jízdenku v tom nepohodlném vlaku.
Škola nám objednávala po čtyři roky takové tříhodinové psycho bloky a měli jsme čtyři do roka (tenhle byl poslední, odehrával se na jejich pracovišti a byl jen dvouhodinový, ptž první hodinu jsme měli přednášku).
Měli jsme sedět kvůli pohodlí na polštářích a po nějaké hře jsem si na něj nesedla, ten pracovník to zpozoroval a tak jsem si na něj tedy raději přesedla (copak na tom pohodlí tolik záleží?), ale po další aktivitě jsem si na něj nekecla úmyslně, protože se mi ta alokace polštářů a lidí v místnosti nezamlouvala.

Při závěrečném hodnocení jsem měla podle jeho pohledu pocit, že mě považuje za největší zlo z těch dvaceti lidí a napadlo mě hned několik důvodů, proč by mohl:
a) že nesedím na polštáři
b) že mám nalepenou jmenovku tak, že nejde přečíst a nemůžou mě tudíž oslovovat
c) že jsem na otázku jestli mě zajímá, o čem budou povídat, na začátku odpověděla pokrčením ramen a výrazem obličeje ,,je mi to úúúplně fúk"
d) že jsem se té druhé aktivity nezúčastnila a jen jsem mlčela
e) že jsem dlouhou dobu nedávala pozor a zaujatě zkoumala ornamenty kolem zářivek
f) že si mě možná pamatuje z minulých ,,sezení", tam jsem taky nedělala nic dobrého

Každý měl jednou větou říct, jak se mu to líbilo, tak když přišla řada na mě, řekla jsem ,,Dobrý.", ale dřív, než mohl říct něco vedlesedící , zeptal se mě, jestli jsem se dozvěděla něco nového?
,,Hodně věcí," ale můj úhybný manévr se nezdařil.
,,Bude mi stačit, když řekneš jednu," a byla jsem v háji.
Dlouhou minutu jsem mlčela a doufala, že to třeba vzdá, ale ne. Tak jsem ze sebe vysoukala nějakou nepodstatnou věc, kterou jsem si při mém poslechu jedním-uchem-tam-druhým-ven zapamatovala a byl konečně konec.

Ale má to i dobrou stránku, už tam nikdy nebudu muset jít!!!!! Pokud tedy tyhle bloky neobjedná gymnázium kam jdu, to by mě dodělalo :).


Příště:
Proč hromadně nečíst Výchovu dívek v Čechách
Proč si nezakládat mraveniště ve školní brašně
Proč nepřestávat opíjet lemury skotskou z čůracího mechanického pejska
 


Komentáře

1 Antarra Antarra | Web | 5. června 2009 v 17:22 | Reagovat

Heh, co to máte za aktivity, to je hrozný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama