25.6. - Žirafa sedí na stromě a štrikuje igelit...

25. června 2009 v 21:30 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Včera jsem byla ,,slavnostně vyřazena ze základní školy". A pak jsme šli všichni na pizzu :). A dneska jsme šli zase ven, a došlo mi, že jsme vlastně už bývalí spolužáci. That´s weird.

A taky mi došlo, že nepatřím mezi lidi, co si píší deník takhle. Nevím proč.

Potřebuju učebnice do nové školy, protože jsem promeškala burzu. Vždycky jsem pečlivě volila mezi slovem ,,potřebuju"a ,,chci". Ty učebnice potřebuju, protože by to vypadalo divně, až bych při větě ,,otevřte si učebnice na straně 11" udělala nevímco (každopádně rozhodně neotevřela učebnici na stran 11) ale nechci je, netoužím po nich, protože mě nebaví tupě zírat do učebnice a odpočítávat sekundy do konce hodiny. Z tohohle případu se asi ten rozdíl pochopit nedá...

Jako malá jsem si myslela, že po skončení školy to bude oukéj, v patnácti už budu dospělá a z dalších otravných škol se vyvlíknu a budu dělat něco co mě bude naplňovat a bavit, ale ono ne...

Teď si říkám, že v osmnácti prásknu s gymnáziem a emigruju, ale už jsem tak ,,chytrá", že mi dochází, že s trochou nepozornosti se dostanu nedejbože třeba na matfyz a jestli si nedám pozor, tak vystuduju vysokou školu s vyznamenáním a půjdu učit do Harvardu, na Oxford nebo Cambridge (který je lepší?).


Tohle mě vždycky rozesměje.... ,,Napsal jsem neurvalou, opravdu neurvalou, ZLOSTNOU píseň o.. er... sklenicích, které byly odděleny od svých víček."

,,Kde je to víko??? Ou, kde je to víko?! Ví někdo...." :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama