7.5. - Živé jogurtové kultury

7. května 2009 v 17:18 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Ve škole mi dnes nabídli místo redaktora bulvárního plátku... při vchodu do knihovny...
A dřív, než jsem stačila říct své slušné ,,ne", dívka, co zřejmě bude nakonec velet oznámila, že už jsou čtyři a to je dost. Knihovník mi ještě prozradil bombu prvního čísla - pár otázek na jednu starší učitelku, která vyučuje rodinku a předměty na prvním stupni a k tomu velký palcový titulek ,,I senioři nám vypomáhají". Myslím, že se ten název nebohá paní učitelka dozví až z obálky.

Nakonec jsem si půjčila knihu jménem Výtvarník. Je v tom všechno, co jste kdy (ne)chtěli vědět o umění. Stará malá tlustá zažloutlá knížka.
Kamarádky pak ještě probíraly můj novoroční trapas s babetou (dostalo se mi ujištění, že už to ví kompletně celá škola). Pokusila jsem se trochu se obhájit, ale bylo to k ničemu. Uraženě jsem otevřela jsem tu knihu a předmluva začínala slovy ,,Milý pionýre, milá pionýrko..." Půl fyziky jsem si musela držet ruku před pusou, aby nebylo vidět, že se směju.

Informatiku jsem strávila zajímavým způsobem. Skelným pohledem na obrazovku a občasným poposunutím obrazovky, protože jsme měli supl a já tudíž jen předstírala, že pracuju a do sluchátek jsem si celých 90 minut pouštěla album Skylarkin :).

A odpoledne jsem byla venku a kreslila větev s listem a květem. Když jsem to konečně dodělala, oddálila jsem to a list byl moc nafouknutej a květ tmavej, takže je to zase na dně šuplíku. Chtěla bych trávit čas nějak užitečněji. Ach jo.

Je škoda, že píšu vždycky ten den, kterej se nic moc zajímavýho nestalo. Ale já už ty včerejší události nedokážu živě vylíčit. Dají se události líčit i mrtvě? Všimli jste si toho nápisu ,,živé jogurtové kultury" na jednom z těch druhů Bebe sušenek? Nevím, co to znamená, ale jedno vím jistě. Pozorovala jsem je pět minut a nehýbou se.


 


Komentáře

1 Antarra Antarra | Web | 15. května 2009 v 20:47 | Reagovat

Cože? :D Jsem netušila, že je jde (tedy údajně) cpát i do sušenek...
Dám ti radu. Nech si ty sušenky otevřený pár měsíců v šuplíku. Budou se hejbat jedna radost :)

2 Jeanette Jeanette | 16. května 2009 v 12:18 | Reagovat

Antarra: dobře, to zkusím, kdyžtak si přinejmenším rozšířím svou sbírku plísní :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama