27.5. - They don´t care about us

27. května 2009 v 21:53 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Stahuju dvě empétrojky od Michaela Jacksona :). Pamatuju si, jak před pár letmi byl poprask s nějakými malými dětmi a pak jeho nosem (nebo obráceně), ale nikdy jsem se o to nezajímala, ani nejsem nějaký jeho fanoušek... Ten chlap je prostě legenda, několik písniček a pohybů se mu fakt povedlo :). A taky mě překvapuje, na jak vysoké úrovni byly jeho klipy, podle mě jsou mnohem lepší než ty dnešní, byly propracovaný a měly nějaký příběh, ne jako ty dnešní nuďárny v těch příšerně nudných hitparádách *zív*.

Někoho vysoce postaveného v naší škole napadlo: ,,1. června bude Den dětí... Co kdy bychom našim žákům uspořádali nějakou akci?" A tak těch pár chytrých hlav vymyslelo opravdu ďábelský plán, jak zařídit, abychom z 1. června měli všichni strach. A aby se nestalo, že si všichni zařídí prohlídky u doktora, přesunuli tento Hitchcockův remake už na čtvrtek 28.5.

Zítra si každý (od 1. do 9. třídy) po příchodu do školy po jednom vylosuje číslo od 1 do 18, což po dešifrování bude 18 různých aktivit s 18 různými učiteli. Může se tak stát, že si klučina, který nesnáší toho zlého tělocvikáře zajistí na celý den tělocvik, nebo se třeba já, antitalent na látání ponožek, dostanu k učitelce, která mě bude nutit celé 4 hodiny háčkovat. Těžko říct, která z těch aktivit je úplně nejhorší, podle tajných zdrojů jsou prý všechny dost děsivé a kruté.

Kolik zúčastněných tuhle zvrácenost přežije? Prodají nervově vyřízené žáky na orgány? Ztratí se některý z učitelů vedoucích venkovní naučné výpravy?

Napínavé rozuzlení příště
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama