18.5. - ,,Jdu na tvůj pohřeb"

18. května 2009 v 17:49 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Tohle prostě zatím byl den Blbec.

Hrály jsme fotbal a mě strčily do obrany před bránu. Co se může stát? Párkrát jsem to snad docela dobře odkopla a pokusila se přihrát útoku, ale pak se jeden útočník znepřáteleného družstva dostal před bránu, kopl a já se chtěla pokusit zastavit míč nohou, ale on se od mojeho lýtka odrazil a... Koukala jsem s otevřenou pusou na to, co jsem udělala. Pak si pamatuju, že jsem se chytla za hlavu a zakřičela: ,,To snad ne! To se nepočítá!" Dala jsem gól vlastnímu družstvu.

Když brankář pustí gól, dobře, to se stane, když se útočník netrefí do brány, to se taky stává, ale když obránce dá gól vlastnímu brankáři... Existuje ve fotbale vůbec něco horšího?


Pak se taky stalo něco divného na cestě ze školy. Zamlčím začátek, prostředek a jenom napíšu, že to skončilo tak, že nám s kamarádkou ,,gratuloval" nějaký neznámý senior k tomu, ,,že se mi to konečně povedlo".

Cesty ze školy jsou někdy dobrodružství jak z knížky Julese Verna nebo ala Indiana Jones :).
Žijeme v divočině.
Pamatuju si, jak jednou jsem to vzala zkratkou a potkala masivního srnce.

A k nadpisu, měli jsme secvičit krimidrama na téma feťák a ten, co mu domlouvá. Já byla domlouvač (protože jako feťák bych byla moc přesvědčivá) a použila jsem argumenty jako: ,,Chceš, aby mé nebohé srdce puklo?" ,,Mysli na své nenarozené dítě" ,,Pomysli na svůj sen stát se zubařem, chceš pacientovi místo zubu vytrhnout oko?" a na otázku ,,Kam jdeš?" jsem odpověděla ,,Do márnice." ,,Proč?" ,,Jdu na tvůj pohřeb" pronesla dramaticky.... Mistři improvizace :). A že se v márnici asi pohřby nekonají... Névadí.
 


Komentáře

1 Ká | Web | 19. května 2009 v 17:11 | Reagovat

Téda, pozor aby tě nenajmuli na nějakou protidrogovou agitku..."chceš svému pacientovi vypíchnout oko?" je totiž argument, který by jistě odradil i toho nejzatvrzelejšího fetáka :D :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama