13.5. - Kombajnové pravidlo

13. května 2009 v 22:11 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Baví mě si pro sebe filozofovat o životě. A tak vzniklo i kombajnové pravidlo aneb pokud si chceš koupit něco moc přesolenýho a nezdravýho, vnuť to i ostatním, ať to nesežereš celý sám :).

Koupila jsem si velký pytel lupínků s mořskou solí. Pár si jich vzala kámoška a několik těch chipsů skončilo zabodnutých na kopečcích zmrzliny nějakých tří neznámých holek :D.
Zkoušela jsem je vnutit volejbalistkám a smutně jsem se šklebila, když nechtěly.
Jiné kamarádky si vzaly jen velice málo.
A když si jedna spolužačka odplivla na zem, přiskočila jsem k ní:,,Po tomhle si určitě budeš chtít dát chips s mořskou solí připravený na palmovém oleji."
Nechtěla.
Poté jsem se ptala: ,,Nechcete mořskou sůl?"
Pak mi kamarádka, která chipsy nemohla kvůli žvýkačce, poradila, abych změnila strategii a ptala se prostě: ,,Nechcete chipsy?"
Ale nezabralo to.
Pak jsem našla pár dobráků, kteří si ode mě ochotně poloprázdný pytel vzali a zbavili mě pokušení x) :).
Příště asi bude jednodušší si nic slanýho nekupovat.

Bohužel zítra píšeme test z mé oblíbené fyziky a já se to snažím celý večer učit, marně, prostě na to jen zírám a nic mi do hlavy nejde. Máme dobrého učitele, ale mě to prostě zoufale nezajímá :(.

Prý dobře píšu.

,,Každý spisovatel potřebuje ke psaní prázdnou knihu, patnáct prostitutek, kavalec a jedno malé pruhované zvířátko." (Johnny Depp)

:D

Balím to, pokusím se zapamatovat si, na co slouží regulační tyče a pár ostatních věcí a zítra to budu v tom testu okecávat i v případě, že se zeptá na něco úplně jiného.

Krásné sny

(...:-*)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama