11.5. - ,,Ach né.."

11. května 2009 v 17:20 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
.. si pomyslím vždycky, když přijdou školní fotky. Mám fotografické prokletí, vždycky na nich vypadám divně, strašně, smutně nebo naštvaně. Nedávno jsem na tetině ledničce našla společnou fotku, kde se tvářím přímo zhnuseně. Já nevím proč, ale když někdo řekne ,,Úúúsměv!", já prostě nemůžu. A ty letošní školní fotky dopadly taky katastrofálně. Mám tam strašně fatální výraz, protože nám svítilo slunce do obličejů a něco na krku (????). S kamarádkou jsme se shodly na tom, že ten fotograf z těch čtyřech fotek, které udělá, vždy vybere tu nejhorší a pak si ještě s našima výrazama pohraje ve Photoshopu. Zvrhlík.


Skoro polovina obyvatel našeho města (nebo možná už polovina) pochází z Asie a dneska jsem při cestě domů potkala tři baťůžkáře, kteří mi řekli ,,Ahoj!" s tím roztomilým přízvukem. Pořád nechápu, co se jim na tomhle zapadákovu tak líbí :).

Jinak se dneska nedělo nic, ale o prodlouženém víkendu jsem toho zažila hoodně, ale o tom asi až příště, nebo až se mi bude chtít x) :). Zítra jdeme na exkurzi do továrny na elektromotorky. Velice poučné....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama