25.4. - Lenoch je ten, kdo ani nepředstírá, že pracuje

25. dubna 2009 v 20:26 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
I am so lazy. Nechce se mi nic dělat. Mám úkol z fyziky, ještě bych měla namalovat dvě věci, které jsem slíbila a vytvořit jednu věc. Ale já prostě nemůžu, nedokážu se k tomu přinutit.

Koupila jsem si dnes Obchodníka se smrtí od Laurieho. Zatím jsem jen na padesátépáté stránce, brácha mě zarazil, abych to nepřečetla celý. Část mozku mi říká, že je tam příliš moc různých popisů a metafor a ta další ať se na to vykašlu, stejně jsem si jen chtěla ,,rozšířit obzory" a pobavit se a že toho humoru je tam fakt hodně.

A předvčerejškem v rozhlase četli seznam vítězů soutěže Den Země. Já byla tak zabraná do nějakého anglického souvětí, že jsem ani nepostřehla, že jsem vyhrála 1. místo (!!!!) za svou sci-fi báseň. Zítra si prý mám jít pro cenu. Nechce se mi. A byla jsem tak líná, že jsem se ani nekoukla na jeden z těch plakátů, odkdy ta megaakce začíná.

Mluvila jsem s tím, kdo tu báseň bude recitovat, prý je to moc těžký a vůbec neví, jak to má přednést. Už tu zítřejší vysokou uměleckou úroveň úplně vidím a slyším. (Takhle jízlivá bych nahlas nikdy nebyla.)

Vážně bych měla jít dělat tu fyziku.... x(
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama