22.4 - Úpis duše ďáblovi na dobu: čtyř let

22. dubna 2009 v 21:52 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
Ale je to lepší, než kdyby tam bylo dvojtečka na věčnost. Paní v kanceláři s kytičkami na nehtech si laxně vzala můj zápisový lístek, zapsala mé jméno a hotovo. Někdy v létě se mám prý připravit na seznamovací kurz. Nemám zrovna chuť se seznamovat s nějakou novou třídou, ale to se asi do toho léta změní.

Za dnešní den jsem měla tři zmrzliny: vanilkovou, veliký kornout jahodové s čokoládou a šmoulovou. Po té šmoulové jsem toužila už dávno a dneska ji konečně měli, nedaleko od místa, kde je má střední škola. (Já budu středoškolák!)

Trochu se mi stýská po Londýně...

Dnes, jelikož byl Den Země, jsme sbírali odpadky a byli na besedě. Já dostala za úkol o tom napsat článek, takže jestli ten pán měl jiný titul než magistr a karbonové kontejnery nemají oranžové víko, tak to má někdo hodně blbý (snad se tam nevejde kolonka autor).

Včera nás místo matiky naštívili pánové z jaderné elektrárny. Poslali nám kousek uranu, mě se na něj šahat nechtělo, ten řečník to zpozoroval a řekl:,,Nebojte se, to je radioaktivní jen trošku..." Byl to vtip nebo ne?
 


Komentáře

1 Silarael Silarael | 22. dubna 2009 v 21:57 | Reagovat

pěkněě.. xDDDD

2 Dave :) Dave :) | Web | 22. dubna 2009 v 22:39 | Reagovat

Ptáš se mě, jestli chci vyměnit, a když přijdu k Tobě, tak už na první pohled vim, že chci a hodně... Ty Tvý kresby jsou fakt nádherný! To nedokážu pochopit... Nejvíc mě zaujal ten Dr House, ten je fakt neuvěřitelnej... a na ostatní kresby taky úplně čumim :D Tu ikonku si přidám až zítra, teď už musím jít :) A jinak skvělej článek, pobavil mě :) Hlavně to s tím uranem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama