30.3. - I don´t like Mondays

30. března 2009 v 22:02 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
,,The silicon chip inside her head, gets switched to overload..." To je začátek textu písničky od Boomtown Rats, kterou teď poslouchám. Jmenuje se I don´t like Mondays a je o dívce, která zastřelila několik lidí a když se jí zeptali proč, tak řekla, že nemá ráda pondělky. (Ale ještě na ten text radši kouknu, abych neplácala blbosti).

Tuhle písničku hrál i Dr. House na piano, můžete kouknout na video, začátek je ze seriálu a pak to plynule přechází do té verze od Rats.Za zmínku stojí má dnešní příhoda s pomerančem. V jídelně byla jako ovocná příloha pomeranč a když jsem šla zpátky do školy, cestou jsem ho loupala a v podpaží držela sešit z fyziky. Mám hodně dlouhý nehty, takže to nešlo tak těžce, ale horší to bylo s tím velkým sešitem. Po prvním přechodu silnice mi spad, v letu se otevřel a plác do bahna. Zkusila jsem se to rychle sklepat, ale skrvna tam zůstala.
U semaforu se mi stalo totéž, když jsem se pokusila pomeranč rozpůlit. Sešit dopadl na asfalt, takže pohoda, ale při sbírání mi za nehty nalezly kamínky. U samoobsluhy mi spadl ještě jednou (druhý pokus o rozpůlení pomeranče), tentokrát do hlíny a za letu se opět otevřel.
Ztratila jsem nervy, špinavý sešit jsem srolovala a pomeranč (oloupaný, rozpůlený, nesnědený) letěl do koše.

O hodině jsem pak dostala z fyziky trojku. A zjistila jsem, že tu látku nechápu pořád stejným způsobem. Nemám momentálně ráda fyziku. A taky pondělky. Život je někdy hardcore. Ale zítra pomeranče nejsou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama