26.2. - Bang bang down on the piano

26. února 2009 v 21:49 | Jeanette |  Z čmáracího deníku...
,,To se ti povedlo," řekl dnes učitel o informatice a docela mě tím zaskočil, nikdy jsem snad neslyšela, že by řekl nějaká pochvalná slova. A z repráků nad dveřma zněla písnička Trying to pull myself away, kterou jsem mimochodem bez skromnosti vybrala skvěle, vela k té prezentce pasovala :).

Nepsala jsem tam dlouhé litanie a výseče z životopisu, ale spíš to, jak ho vidím já, co má rád, trochu něco o jeho skupině, o Mar.. Miluju tu část, kdy se mi tam středně rychle objeví fotka skupiny (efekt ,,zmizení počátek") a skákají tam šipky a jména členů a to, na co hrají nebo jestli zpívají a taky tu část,kdy tam pomalu sjíždí jmna cdéček a jejich obaly... A taky se mi hrozně líbí to pozadí, které jsem našla na deviantartu a použila tam... Ale už se nebudu chvástat, to byste museli vidět, prostě mám sobeckou radost, že jsem to udělala dobře, taky mi to zabralo asi pět školních hodin práce.


positively.deviantart.com


Do pondělí musím mít aspoň 3/4 kresby Borrominiho extáze. Výtvarník mi řekl, že mě ještě na dvě hodiny od té práce, kterou bych dělala normálně, takže se snažím ostošest, abych ji v pondělí o hodině dodělala, je to taková ženština (podle mě vypadá, jako by spala s otevřenou pusou a o té extázi by se jí maximálně zdálo :), ale já nejsem nějaký přeborný odborník na umění) a má neskutečně nařasený a zpřehybaný šat a já miluju bohaté stínování, mám třetí Vánoce :). Bohužel (bohudík?) ji neuvidíte, protože je na A3 a já mám jen A4 skener... A tu Cuddyovou budu moct dodělat, až stihnu tohle, tzn. tak nějak plus mínus autobus neděle.

A teď se dostávám k hlavnímu bodu programu - moje první s věnováním na přání. Kamarád mě požádal o jednu kresbu s věnováním pro něj. Jen tak. Zničehonic. Ale tu budu dělat taky až po tom Borrominim. Jsem dneska opravdu happy ♥.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama